Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WELCOME
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Разяснения
Kathleen. T. - Killer, 24 EmptyВто Окт 22, 2019 7:58 pm by Game Master

» II. The Groups
Kathleen. T. - Killer, 24 EmptyВто Окт 01, 2019 5:17 pm by Game Master

» The differences in that world... but a little flirt it's not harmful.
Kathleen. T. - Killer, 24 EmptyСъб Юли 20, 2019 5:19 pm by Game Master

» ...за Semi-Para
Kathleen. T. - Killer, 24 EmptyСъб Юли 20, 2019 5:15 pm by Kathleen T.

» Kathleen. T. - Killer, 24
Kathleen. T. - Killer, 24 EmptyСъб Юли 20, 2019 1:42 pm by Game Master

» Ash Grayson, 23, Seeker, FC: Adam Driver
Kathleen. T. - Killer, 24 EmptyЧет Юли 18, 2019 12:22 pm by Game Master

» РП Съобщения и новини
Kathleen. T. - Killer, 24 EmptyВто Юли 16, 2019 8:46 pm by Game Master

» Jane Dolfin, 25, The Killer, FC: Taylor Momsen OPEN
Kathleen. T. - Killer, 24 EmptyВто Юли 16, 2019 8:41 pm by Game Master

» Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN
Kathleen. T. - Killer, 24 EmptyВто Юли 16, 2019 8:38 pm by Game Master

Top posting users this week
No user

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Kathleen. T. - Killer, 24

2 posters

Go down

Kathleen. T. - Killer, 24 Empty Kathleen. T. - Killer, 24

Писане by Kathleen T. Съб Юли 20, 2019 1:35 pm

Kathleen. T. - Killer, 24 Original
Kathleen Turner.
FC: Riley Voelkel
24
Killer
Power: Astral Projection


И денят дойде, който най-малко очаквахме, че ще дойде при нас, при нашето поколение. Но какво можехме да направим, освен да се опитаме да оцелеем? Самата аз бях изненадана от това, че успях да оцелея, след всичко, което се случи. Разбира се, благодарение на моите колеги от лагерът на убийците. Подочух разни неща за кристали, които е хубаво да се намерят точно от нашата група, тъй като има доста недоброжелатели, които са готови да унищожат всеки за тези скъпоценности.
 Въпросът е, за какво ни са?


Казвам се Кейтлин Търнър и съм родом от Съединените Щати. След Апокалипсиса, успях да се добера до хора, които ми помогната. Нищо, че в началото бяха доста враждебни. 
Та, нека да започна от самото начало, м?
Един нормален ден,в който нищо не му беше нормално. Сблъсъци, писъци, ужаси, дървета падат, земята се тресе, крещящи хора навсякъде и аз, някъде там. Положението не беше никак добре, но по-интересното беше, че дори не можех да си го осмисля в главата. Всичко ми се струваше като сън, особено когато пред мен цялата земя се надигна. Бях изплашена, а мисля че всеки на моето място щеше да бъде. И все пак, всичко изведнъж изчезна пред погледа ми. Явно някоя скала ме е ударила в главата, не мога да си спомня особено.


Научих по най-откачения начин за способностите си, когато, събуждайки се в руините на Вашингтон, незнайно как се телепортирах в някаква гора, буквално гмуркайки се в река. Не стига, че цялата станах мокра, но имаше и недоброжелатели, които искаха да ме убият. Е, бях достатъчно добре тренирана, за да избегна техните схватки, но в един момент, когато напрежението ми дойде в повече, усетих как все едно напускам тялото си и докато се усетя, седях буквално до себе си (нищо че бях в заспало положение), а клонираното Мен стоеше и ме гледаше. Всъщност, гледах себе си през него, не знам точно как да го обясня, но в последствие това доведе до заинтересованост на тези, които бяха враждебно настроени към мен.


Приютиха ме в техния лагер и ми разказаха всичко. Бях объркана, не знаех какво предстои и не ми се мислеше какво щеше да се случва оттук насетне. Междувременно тренирах кинжали, с които да мога да убивам враговете си и малко по малко успях да се науча на базови умения.


----


Характер: Кейтлин беше много откачена. Откакто се сблъска с този свят, тя не е спряла да се бори и да търси възможности за развитие. Нямаше как, оттук насетне това трябваше да й е като хоби. Или дори много повече от това... несъмнено й харесваше цялата тази работа, да работи с Убийците, и го правеше с удоволствие. Импулсивна е, попринцип мисли, преди да направи нещо, но понякога не се случва така, защото не умее да контролира емоциите си много добре.  
Kathleen T.
Kathleen T.
Наемник
Наемник

Брой мнения : 8
Join date : 20.07.2019

Върнете се в началото Go down

Kathleen. T. - Killer, 24 Empty Re: Kathleen. T. - Killer, 24

Писане by Game Master Съб Юли 20, 2019 1:42 pm

Одобрена си! Добре дошла!  veryhappy
Game Master
Game Master
***
***

Брой мнения : 96
Join date : 30.06.2019
Age : 29

https://the-chosen-one.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите