Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WELCOME
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Разяснения
The things goes wrong so fast... EmptyВто Окт 22, 2019 7:58 pm by Game Master

» II. The Groups
The things goes wrong so fast... EmptyВто Окт 01, 2019 5:17 pm by Game Master

» The differences in that world... but a little flirt it's not harmful.
The things goes wrong so fast... EmptyСъб Юли 20, 2019 5:19 pm by Game Master

» ...за Semi-Para
The things goes wrong so fast... EmptyСъб Юли 20, 2019 5:15 pm by Kathleen T.

» Kathleen. T. - Killer, 24
The things goes wrong so fast... EmptyСъб Юли 20, 2019 1:42 pm by Game Master

» Ash Grayson, 23, Seeker, FC: Adam Driver
The things goes wrong so fast... EmptyЧет Юли 18, 2019 12:22 pm by Game Master

» РП Съобщения и новини
The things goes wrong so fast... EmptyВто Юли 16, 2019 8:46 pm by Game Master

» Jane Dolfin, 25, The Killer, FC: Taylor Momsen OPEN
The things goes wrong so fast... EmptyВто Юли 16, 2019 8:41 pm by Game Master

» Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN
The things goes wrong so fast... EmptyВто Юли 16, 2019 8:38 pm by Game Master

Top posting users this week
No user

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


The things goes wrong so fast...

2 posters

Go down

The things goes wrong so fast... Empty The things goes wrong so fast...

Писане by David Wilson. Пон Юли 08, 2019 7:53 pm

The things goes wrong so fast... Giphy

- Дейвиииид... Дейвииид!!!! - единственото, което чух, преди да припадна. Ударът беше грандиозен, с лек мирис на барут и теменужки. Защо теменужки? Така го усетих в тоя момент - навярно от паниката, която мозъкът ми е изпитал, а аз съзнателно така и нямах възможност. Колко жалко... винаги съм изпитвал наслада, когато вкусвам от онези бонбони с дъх на теменужка. Такива едни, малки... сладки... лилави или виолетови? Не съм много сигурен за цвета, но се чудя защо продължавам да дрънкам глупости, когато имаше в пъти по-сериозен проблем. Много съм невъзпитан...

Името ми е Дейвид. Дейвид Уилсън. На 25 години съм... или бях? Не съм сигурен, все още. Ще узная скоро, спокойно. Такъв сексапилен тип трудно умира. Имах нормални занимания, често ходих да плувам по плажовете на Маями, защото всъщност живях там. Обожавах американския футбол, едно от хобитата ми беше да играя с приятели. Не ценях времето с вас и светът реши да ми го отнеме. 
Случилото се ме удари право в главата, докато играх поредния мач в близост до бившия колеж, в който учех до завършването си. Често се събирахме там. Цялата земя се разтресе, при което приятелката ми тръгна към мен уплашена. Не разбрах дори какво се случва, само гледах как Натали бяга към мен, викайки името ми. И изпаднах в безсъзнание... изведнъж ми се доспа. Все едно реших, че нищо друго на този свят не е по-важно от това да се наспя. 

Като се събудих, с недоумение разбрах, че се намирам в някакъв бункер под земята. Мъж с роба ме гледаше странно. Обясни ми ситуацията, а аз стоях като човек, който със сигурност са объркали и като такъв, който въобще не е от Земята. Това не можеше да се случва... беше невъзможно. Къде беше Натали? Къде бяха родителите ми? Нямаше как целия свят да бъде унищожен в рамките на няколко минути. Няма как да съм се сдобил с някакви свръхестествени способности, това беше невъзможно, но те ми казаха, че те най-вероятно ще се отключат в един момент. Аз ги питах, защо мислите така? Те ми отговориха, защото съм бил оцелял. Та, това не значи, че съм придобил някакви глупости... исках да видя семейството си, приятелката ми, но в момента, в който реших да се изправя и да изляза от тук (защото междувременно имах чувството, че получавам клаустрофобия), мъжът с робата ме бутна и ме върна на мястото ми. "Трябва да ни помогнеш да намерим и унищожим кристалите", да намерим какво?! Не разбрах? Какви кристали, какви магьосници... мислех си, че този човек наистина е превъртял, пък и годините му бяха в повече, мисля... 

Да, ама не... няколко дни след това разбрах случайно за силата си, която имах - Взривяване. Размахвайки ръце в ярост, че никой не може да ми обясни какво става и къде са близките ми, успях да взривя цял поднос, пълен с храна, която се разплиска по лицата на няколко от тези прословути Старейшини. Беше забавно попринцип, но ситуацията след това беше стряскаща... можех да върша магии? Зарекох се, че ще помогна на тези хора, стига и те да ми помогнат да намеря родителите и приятелката си. Мисля че ще бъде много кърваво...

Характер: Дейвид е импулсивен, чувствителен и не би се спрял пред нищо, за да успее да стане това, което си е наумил. Междувременно си харесва новите приспособления, които прави с ръцете си, но му липсва много американския футбол. Макар и все още неясно със ситуацията, той може да бъде много отговорен и да му се има доверие. Понякога е наивен и доверчив, но се надява това да не му изиграе лоша шега. 
Лик: Zac Efron
Група: the rebels
Години: 25
Придобита сила: Взривяване (с ръцете си може да взривява предмети и същества; или поне да ги наранява)
David Wilson.
David Wilson.
Бунтовник
Бунтовник

Брой мнения : 11
Join date : 08.07.2019

Върнете се в началото Go down

The things goes wrong so fast... Empty Re: The things goes wrong so fast...

Писане by Game Master Пон Юли 08, 2019 8:04 pm

одобрен. добре дошъл veryhappy
Game Master
Game Master
***
***

Брой мнения : 96
Join date : 30.06.2019
Age : 29

https://the-chosen-one.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите