Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WELCOME
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Разяснения
Linda McMiller, 26, The Seeker, FC: Christa B Allen OPEN EmptyВто Окт 22, 2019 7:58 pm by Game Master

» II. The Groups
Linda McMiller, 26, The Seeker, FC: Christa B Allen OPEN EmptyВто Окт 01, 2019 5:17 pm by Game Master

» The differences in that world... but a little flirt it's not harmful.
Linda McMiller, 26, The Seeker, FC: Christa B Allen OPEN EmptyСъб Юли 20, 2019 5:19 pm by Game Master

» ...за Semi-Para
Linda McMiller, 26, The Seeker, FC: Christa B Allen OPEN EmptyСъб Юли 20, 2019 5:15 pm by Kathleen T.

» Kathleen. T. - Killer, 24
Linda McMiller, 26, The Seeker, FC: Christa B Allen OPEN EmptyСъб Юли 20, 2019 1:42 pm by Game Master

» Ash Grayson, 23, Seeker, FC: Adam Driver
Linda McMiller, 26, The Seeker, FC: Christa B Allen OPEN EmptyЧет Юли 18, 2019 12:22 pm by Game Master

» РП Съобщения и новини
Linda McMiller, 26, The Seeker, FC: Christa B Allen OPEN EmptyВто Юли 16, 2019 8:46 pm by Game Master

» Jane Dolfin, 25, The Killer, FC: Taylor Momsen OPEN
Linda McMiller, 26, The Seeker, FC: Christa B Allen OPEN EmptyВто Юли 16, 2019 8:41 pm by Game Master

» Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN
Linda McMiller, 26, The Seeker, FC: Christa B Allen OPEN EmptyВто Юли 16, 2019 8:38 pm by Game Master

Top posting users this week
No user

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Linda McMiller, 26, The Seeker, FC: Christa B Allen OPEN

Go down

Linda McMiller, 26, The Seeker, FC: Christa B Allen OPEN Empty Linda McMiller, 26, The Seeker, FC: Christa B Allen OPEN

Писане by Game Master Вто Юли 09, 2019 1:01 pm


Името ми е Линда МакМилър. На 26 години, Търсач. Станах търсач, защото Илайджа (Главен Старейшина в Африка) ми помогна и ме издигна. За щастие, заедно с гаджето ми. Не знам какво щях да правя без него. Но съм щастлива, че той е до мен, защото светът е толкова сбъркан. Преди беше сбъркан, но сега е още по... 
Силите ни с него се преплитат в едно, когато сме заедно. Ако сме разделени, неговата е пасивна, а моята е активна, той няма да има шанс да се справя. Единственото, от което можем да пострадаме в Африка, са животни, които са погълнали от тази магия и радиация и са се променили драстично. За момента нямаме такива проблеми, надявам се и в последствие да нямаме.
Характер: Линда е отговорна и пасивна. Използва силите си в моменти, когато се налага. Не е агресивна, помага на Старейшините да достигнат до другите кристали просто, защото им беше дадено подслон в Столицата. Не е много сигурна, обаче, винаги обмисля нещата, преди да направи крачка.
Героят е пряко свързан с Мартин Донсън, който е нейният приятел и спътник в живота.
(разбира се, това в последствие може да се промени, но като начало - това е в техните животи)
Придобита сила: Паяжина (умее да създава паяжина, но не много силна в началото за увиване, по-високите проценти на силата й предоставят силни плетени паяжини или да увива жертвата си в тях)
Linda McMiller
Game Master
Game Master
***
***

Брой мнения : 96
Join date : 30.06.2019
Age : 29

https://the-chosen-one.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите