Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WELCOME
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Разяснения
Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN EmptyВто Окт 22, 2019 7:58 pm by Game Master

» II. The Groups
Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN EmptyВто Окт 01, 2019 5:17 pm by Game Master

» The differences in that world... but a little flirt it's not harmful.
Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN EmptyСъб Юли 20, 2019 5:19 pm by Game Master

» ...за Semi-Para
Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN EmptyСъб Юли 20, 2019 5:15 pm by Kathleen T.

» Kathleen. T. - Killer, 24
Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN EmptyСъб Юли 20, 2019 1:42 pm by Game Master

» Ash Grayson, 23, Seeker, FC: Adam Driver
Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN EmptyЧет Юли 18, 2019 12:22 pm by Game Master

» РП Съобщения и новини
Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN EmptyВто Юли 16, 2019 8:46 pm by Game Master

» Jane Dolfin, 25, The Killer, FC: Taylor Momsen OPEN
Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN EmptyВто Юли 16, 2019 8:41 pm by Game Master

» Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN
Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN EmptyВто Юли 16, 2019 8:38 pm by Game Master

Top posting users this week
No user

Търсене
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search


Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN

2 posters

Go down

Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN Empty Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN

Писане by Game Master Вто Юли 09, 2019 12:11 pm


Ама вие, наистина ли... кой, по дяволите, ме завлече в този бункер и ме разпъна на легло? Добре де... просто си лежах на него, но все пак... много грубо! Никой не е изискал позволението ми, дори не знаех къде се намирам. В последствие разбрах, че съм някъде из Европа, а аз никога не бях стъпвала там. Да, със семейството ми имахме някакви планове да отидем на екскурзия из Виена, но... това беше подсъдимо! Веднага искам да разбера кой и какво иска да прави с мен?! 
Беше тъмно... много влажно, мокро и гнусно. Дори не помнех как се бях озовала в тук, но в последствие ми беше казано. О, я стига... как така светът беше свършил и единственото, което трябваше да направим като дълг, беше да търсим някакви кристали. Аз? Търсачка на кристали... а мислих, че бъдещето ми ще е осеяно с цвят и ще имам гаджета, и приятелки, и семейство в последствие. Хах... и сега какво? Оказа се, че притежавам някакви свръхестествени сили, а аз единствено искам да видя майка ми и баща ми, за да им кажа в какъв филм съм попаднала. А дори не знаех къде са те... нямах си ни най-малка представа как да стигна до Америка. Мисля че бях отвлечена, макар че не бях завързана или бита, или... изнасилена. Господи, дано да не се случи това, няма да го понеса.
Всъщност, ако знаех какво ме чакаше, въобще нямаше да се притеснявам за това дали ще бъда изнасилена, или ще бъда пощадена. Работата беше там, че си падах наистина бунтарка и аз решавах какво ще правя със себе си. Сега, явно, нямам този избор и трябва да работя с някакви дъртаци, които се водят Старейшини на нещо. Сякаш бях попаднала в някакъв драматичен сериал...
Колко ли време съм спяла, че светът да е приключил? Всъщност, няма да го повярвам, докато не го видя с очите си. А къде са родителите ми? Толкова много въпроси ми изникваха в главата, а не знам откъде да започна. Бях объркана до уплаха, да не говорим, че доста пъти ме хващаше истерия и не знаех какво да правя. Да... доста често започнах да употребявам това, че не знам къде съм, не знам какво да правя... дори вече не знам коя съм. Какво следваше оттук насетне?! 

Придобита сила: Експлозия (възможността да създава кръгли топки от ръцете си, които при допир се взривяват. Различното от силата "Взривяване" е, че обхващат по-голям периметър, докато "Взривяване" удря директно противника)
Група: Rebels

Isabella Williams


Последната промяна е направена от Game Master на Вто Юли 16, 2019 8:39 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Game Master
Game Master
***
***

Брой мнения : 96
Join date : 30.06.2019
Age : 29

https://the-chosen-one.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN Empty Re: Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN

Писане by Isabella Williams Вто Юли 09, 2019 1:15 pm

може ли да я взема с alexandra daddario?
Isabella Williams
Isabella Williams

Брой мнения : 5
Join date : 06.07.2019

Върнете се в началото Go down

Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN Empty Re: Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN

Писане by Game Master Вто Юли 09, 2019 1:22 pm

Да, разбира се, само ми кажи желаеш ли промяна на име или на нещо, свързано с героя?
Game Master
Game Master
***
***

Брой мнения : 96
Join date : 30.06.2019
Age : 29

https://the-chosen-one.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN Empty Re: Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN

Писане by Isabella Williams Вто Юли 09, 2019 1:26 pm

не, благодаря :)
Isabella Williams
Isabella Williams

Брой мнения : 5
Join date : 06.07.2019

Върнете се в началото Go down

Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN Empty Re: Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN

Писане by Game Master Вто Юли 09, 2019 1:31 pm

Добре, ще ти сменя само потребителското име на Isabella Williams. Добре дошла.  veryhappy
Game Master
Game Master
***
***

Брой мнения : 96
Join date : 30.06.2019
Age : 29

https://the-chosen-one.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN Empty Re: Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN

Писане by Game Master Вто Юли 16, 2019 8:38 pm

Героят е отново свободен за взимане.
Game Master
Game Master
***
***

Брой мнения : 96
Join date : 30.06.2019
Age : 29

https://the-chosen-one.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN Empty Re: Isabella Williams, 24, Rebel, FC: Alexandra Daddario OPEN

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите